Companies:
1.   Abantia                                          
2.   Abitania Invest sp. z o.o.                       
3.   ACCIONA S.A.                                     
4.   Agencja Wydawnicza i Marketingowa MEDIABANK SA     
5.   Agencja Zamówień Publicznych "COGITO"            
6.   Areniscas de los Pinares                         
7.   Astron Consultores S.L.                          
8.   Atefrisa                                         
9.   Baker & McKenzie Gruszczyński i Wspólnicy        
10. Bank BPH S.A.                                    
11. Bank Przemysłowo-Handlowy PBK SA                 
12. Biuro Projektów i Doradztwa Gospodarczego PROBET               
13. BTK Investors sp. z o.o.                         
14. Budimex Dromex S.A.                              
15. Centrum Dystrybucji i Obróbki Drewna sp. z o.o.  
16. Cisco Systems Poland sp.z o.o.                   
17. C-Media sp. z o.o.                               
18. Compagnie Generale des Eaux S.K.A.               
19. COMSA S.A.                                       
20. Dalkia Termika S.A.                               
21. DELTA - Zbigniew Rauk                            
22. Doradztwo Gospodarcze DGA S.A.                   
23. Dragados S.A. Oddzial w Polsce                   
24. Ekoenergiz S.A.                                  
25. Elektrociepłownie Warszawskie S.A. (grupa Vattenfall)    
26. Energa Gdańska Kompania Energetyczna SA
27. ENMA sp. z o.o.                 
28. EOMMEX SA                                        
29. Ernst&Young sp.z o.o.                            
30. Eulen SA                                         
31. Euroafrica Linie Żeglugowe sp. z o.o.            
32. Euromarket Research S.L.                         
33. Euromod Confecciones, S.A.                       
34. Fiesta Hotels & Resorts S.L.                     
35. Finesco S.A.                                     
36. Frąckowiak i Wspólnicy - konsulting sp. z o.o.   
37. Gamesa Energia Polska sp. z o.o.                 
38. Gamesa Innovation and technology S.L.            
39. Globo Polska sp. z o.o.                          
40. GRUPO TECNOLÓGICO E INDUSTRIAL GMV S.A.          
41. Hospiten                                         
42. Iberia Dom sp. z o.o.                             
43. IM-EX - Adam Obalewski                           
44. INDITEX S.A.                                     
45. Instalacje HTS Sp. z o.o.
46. Ingenieria Energetica y de Contaminación, S.A.   
47. Kancelaria Prawna Hogan & Hartson                
48. Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane SA
49. Kwant Development S.A.                           
50. Kwant sp. z o.o.                                 
51. LEITER MONTAJES INDUSTRIALES, S.L.               
52. LUMINOSOS ALES, S.A.                             
53. LUX Joanna i Jan Bryksy                        
54. Magtel                                           
55. Maqs&Prints s.l.                                 
56. Media-Biznes sp. z o.o.                           
57. Miller, Canfield, Paddock and Stone sp.z o.o.    
58. MONEREO. MEYERMARINE-LO ABOGADOS                 
59. MVV Polska Sp. zo.o.                             
60. Nortunel S.A.                                    
61. Nuestras Cepas                                   
62. Ove Arub and Partners Int. Ltd.                  
63. P.M. Auto-Polmozbyt S.A.                         
64. P.P.H. "Marysieńka" M.Pawicki                
65. P.P-H DREMA - Franciszek Mazurek                 
66. P.T. Optoland S.A.                               
67. P.W. MINIX S.A.                                  
68. Park Wodny Toruń sp. z o.o.                      
69. PM Group Polska sp. z o.o.                       
70. Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding      
71. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA              
72. Poltex 
73. PPH KAMA Krzysztof Miękina                       
74. PPHU WROTRANS                                    
75. PROFESSIONAL WORK ETT S.L.                       
76. Raminova Polska sp. z o.o.                       
77. Sando Servicios Corporativos S.L.                
78. SILESIA PLASTICS                                  
79. SIPCA S.A.                                       
80. SITA Holding PL sp. z o.o.                       
81. Siurell Obra Civil S.L.                          
82. Sol Melia S.A.                                   
83. Talleres Maugo, S.A.                             
84. TUR sp.z o.o.                                    
85. ULMA HORMIGON POLIMERO, S.COOP.                  
86. Uni-Bud Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych                           
87. Warsaw Voice S.A.                                
88. Weg-Bet        
89. White and Case W.Daniłowicz, W.Jurcewicz i wspólnicy kancelaria prawna
90. WORLD TALENT ADVERTISING AND COMMUNICATIONS, S.L.
91. ZAO Parus                                        
92. ZBM Inwestor Zastępczy sp. z o.o.

Organiations, administration:
1.    Camara Oficial de Comercio e Industria Alava     
2.    Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB           
3.    CONFEDERACIÓN REGIONAL DE EMPRESARIOS DE CASTILLA-LA MANCHA
4.    Fundacja Partnerstwo dla Środowiska              
5.    Krajowe Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich
6.    Kuria Archidiecezji Łódzkiej                     
7.    Podkarpacki Urząd Wojewódzki                     
8.    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości        
9.    Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji          
10. Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza               
11. Pomorski Urząd Wojewódzki                        
12. Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu (County Labour Office in Grudziadz)
13. Starostwo Powiatowe (District Authority) w Bełchatowie                
14. Starostwo Powiatowe w Ełku                       
15. Starostwo Powiatowe w Gnieźnie                   
16. Starostwo Powiatowe w Iławie                     
17. Starostwo Powiatowe w Lipsku                     
18. Starostwo Powiatowe w Ostródzie                  
19. Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Tryb.           
20. Starostwo Powiatowe w Poznaniu                   
21. Starostwo Powiatowe w Przeworsku                 
22. Starostwo Powiatowe w Pucku                      
23. Starostwo Powiatowe w Radomsku                   
24. Starostwo Powiatowe w Toruniu                    
25. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.       
26. Świętokrzyski Urząd Wojewódzki (Voivodship Office)    
27. Urząd Dzielnicy (Quarter Office) Warszawa-Wola                             
28. Urząd Gminy (Community Office) Dmosin                               
29. Urząd Gminy i Miasta w Ozimku                    
30. Urząd Gminy Mirków                               
31. Urząd Gminy Piaski                               
32. Urząd Gminy Przemęt                              
33. Urząd Gminy Rokietnica                           
34. Urząd Gminy Rymanów                              
35. Urząd Gminy Sobków                               
36. Urząd Gminy Suchy Las                            
37. Urząd Gminy Tarnowo Podgórne                     
38. Urząd Gminy Urzędów                              
39. Urząd Gminy w Czarnej                            
40. Urząd Gminy w Dywitach                           
41. Urząd Gminy w Kaźmierzu                          
42. Urząd Gminy w Kikole                             
43. Urząd Marszałkowski Województwa (Marshall Voivodship Office) Opolskiego
44. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego      
45. Urząd Miasta (Town Office) Bełchatów
46. Urząd Miasta Ciechanów                           
47. Urząd Miasta Częstochowy                         
48. Urząd Miasta Ełk                                  
49. Urząd Miasta Gdańska                             
50. Urząd Miasta i Gminy (Town and District Office) Błonie
51. Urząd Miasta i Gminy Drobin                      
52. Urząd Miasta i Gminy Gryfino                     
53. Urząd Miasta i Gminy Kozienice                 
54. Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina            
55. Urzad Miasta i Gminy Sędziszów                   
56. Urząd Miasta i Gminy w Kaliszu Pomorskim         
57. Urząd Miasta i Gminy w Skwierzynie               
58. Urząd Miasta i Gminy w Starym Sączu              
59. Urząd Miasta i Gminy Wielichowo                  
60. Urząd Miasta i Gminy Wrocławia                   
61. Urząd Miasta Iławy                               
62. Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle                    
63. Urząd Miasta Kielce                              
64. Urząd Miasta Kościerzyna                         
65. Urząd Miasta Krakowa
66. Urząd Miasta Legnicy                             
67. Urząd Miasta Łodzi                               
68. Urząd Miasta Olsztyn                             
69. Urząd Miasta Opole                               
70. Urząd Miasta Piotrków Trybunalski                
71. Urząd Miasta Puławy                              
72. Urząd Miasta Siedlce                             
73. Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki                 
74. Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim           
75. Urząd Miasta Włocławka                           
76. Urząd Miejski Dąbrowa Górnicza                   
77. Urząd Miejski Grodzisk Mazowiecki                
78. Urząd Miejski Lubliniec                          
79. Urząd Miejski Płońsk                             
80. Urząd Miejski Radom                              
81. Urząd Miejski w Aleksandrowie Kujawskim          
82. Urząd Miejski w Bielsku-Białej                   
83. Urząd Miejski w Głogowie                         
84. Urząd Miejski w Łasku                            
85. Urząd Miejski w Łęczycy                          
86. Urząd Miejski w Mszczonowie                      
87. Urząd Miejski w Oławie                           
88. Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim           
89. Urząd Miejski w Zabrzu                           
90. Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady RP w Hiszpanii (Polish Commercial Office)
 91. Zakład Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Krakowa